Įvairaus platumo dviračio vairai

Dviračio vairai

                   Dviračio vairas tai yra labai svarbi dviračio  dalis nuo  jo tiesiogiai  priklauso jūsų važiavimo  stilius.  Tiesus  ar išlinktas, trumpas  arba  ilgas. Visa  tai yra  labai reikšminga. Įprastai vairai  yra gaminami  iš  aliuminio, tačiau jei jums  yra reikalingas lengvas dviratis tokiu  atveju jūs  galite pasirinkti karbono ir titano modelius. Pagrindiniai dviračio  vairo parametrai, tai  yra plotis  ir aukštis. Paskutinieji du parametrai labai  stipriai įtakoja valdymą ir važiavimo  stilių. Kuo mažesnis yra pakilimas tuo platesnis  turi  būti vairas, tuo   lengviau jums  bus jį valdyti.  Dviračio vairai turi  skirtingą  konstrukciją ir gali  būti  skirstomi pagal tai kokia yra dviračio rūšis.  Miestui  skirti  dviračiai turi  vairą, kuris yra  pakeliamas į viršų, kad  būtų patogiau  važiuoti, kadangi aukštas  sėdimas   suteikia  galimybę  geriau  kontroliuoti kelią.  Plentiniai dviračiai turi į ragus panašų vairą atitinkamai  vairą galima paimti  įvairiais  būdais.  Kalnų dviračiai turi šiek tiek išlenktą  vairą  arba visiškai  tiesų. Sveikas  gyvenimo  būdas  šiuo metu  yra madingas. Rūpinasi savo sveikata ir fizine  forma  įvairaus  amžiaus  žmonės, kurie  pasižymi įvairiu  važiavimo lygiu, tačiau  jiems   visiems  patinką  dviračiai ir dviračių  sportas.  Kai yra perkamas  dviratis viena iš pačių   aktualiausių prekių, ypatingai rudens periodu jums reikėtų  atkreipti dėmesį į vairą, kadangi tai yra viena  iš svarbiausių  dviračio konstrukcijos detalių.  Galima įsigyti patikimų gamintojų  vairus, kurie jau sugebėjo rekomenduoti save  rinkoje.  Kiekvienas  vairuotojas suras vairą, kuris  yra  skirtas  jo dviračiui.

Tam, kad jūs padarytumėte tinkamą  pasirinkimą ir neapsirinkti perkant vairą jūs  turite pasikonsultuoti   su pardavėjais-konsultantais.  Jie profesionaliai ir protingai padės pasirinkti jums reikiamą prekę. Tinkamai pasirinkti dviračio vairai tai yra patogus važiavimas, patogi kūno korpuso padėtis ir rankų pozicija.  Priklausomai nuo  to kokia yra jūsų važiavimo rūšis dviračio  vairai gali  būti  skirtingos  formos.  Tiesus vairas yra montuojamas  ant dviračių, kurie  yra  skirti  važiavimui neasfaltuotais keliais, vertikalus  vairas  yra montuojamas  ant hibridinių  dviračių. Ir turi  kelias  keičiamas  rankų padėtis.  Labai svarbi  akimirka, kai yra pasirenkamas dviračio vairas yra jo plotis. Ypatingai  tai yra svarbu  vaikiškuose ir moterims   skirtose  dviračiuose.  Moteriškiems  dviračiams  yra   rekomenduojami siauri vairai, o vyriškiems platūs. Tam, kad  būtų tinkamai pasirenkamas  dviračio vairas reikia  atkreipti  dėmesį į tam tikrus  faktorius.  Kiek  yra  variantų kaip  gali būti dedamos rankos  ant vairo važiavimo metu.  Jei dviratininko rankos  yra vienoje padėtyje ilgą laiką egzistuoja tikimybė per ilgą laikotarpį patirti per  didelį  krūvį, rankose  gali  atsirasti skausmas.  Taip pat kelionės  metu, kad būtų patogiau važiuoti  reikia  keisti rankų pozas, kurios yra pasiekiamas  pakeičiant rankų  poziciją, o  atitinkamai  ir viso korpuso  poziciją.

Taip pat, kai yra  pasirenkami dviračio vairai reikėtų    atkreipti dėmesį kur yra  stabdžiai ir kur  yra pavarų perjungimo  elementai.  Šių  elementų pasirinkimas  ir montavimas yra įmanomas  atsižvelgiant  į tai kokia  yra dviračio kategorija.  Reikėtų  įvertinti  koks  yra dviračio  vairo plotis, tai yra svarbiausia  detalė, kai yra  atliekamas pasirinkimas.  Norint kokybiškai  valdyti dviratį arba norint daryti įvairius  triukus vairo plotis  turi  būti platesnis  nei dviratininko pečiai.  Agresyviam važiavimui, kai yra  reikalingas  manevringumas geriau pasirinkti plačius  vairo modelius nuo 620 mm.  Plentiniuose  dviračiuose yra naudojami  siauresni  vairai  su  išlenktomis  rankenomis. Skirkite  reikiamą dėmesį, kai yra pasirenkamas  dviračio vairas ir jūs galėsite pajausti  maksimaliai daug patogumo ir malonumo važiuojant.

 

 

Leave a Reply