Geriausios dviračių kameros

Dviračių kameros

Dviračių kameros tai yra  plonas guminis vamzdis su vožtuvu, kuri yra padangos viduje, ji yra pripučiama iki tokio  spaudimo, kuris yra reikalingas.  Kadangi kamera  yra sudaryta  iš vožtuvo ir  vamzdelių. Tokiu  atveju  kameros yra  gaminamos pagal tai kokios rūšies  yra dviratis. Pagal  kameros  vožtuvo  rūšį jos yra  skirstomos į  tam tikras rūšis.  Jokiu  būdu nereikia pasirinkti jau pasenusių variantų, kadangi tai nebus tinkamas pasirinkimas  skirtas jūsų  dviračiui.  Tačiau kartais senas kameras dar galima pamatyti senuose ir vaikams  skirtuose dviračiuose. Daugelis  pompų šiais laikais  yra universalios. Tai yra labai patogu, kadangi  su jų pagalba gali  būti  pripučiamos  įvairių dviračių padangos.  Labai dažnai  vožtuvai  gali būti  pripumpuojami su automobilinės pompos pagalba.  Taigi jei  jūs neturėsite savo pompos  galėsite  pasinaudoti  automobiline.  Kai jūs nustatėte koks  yra vožtuvas, tokiu  atveju jums  reikia nutarti  koks  turi būti dviračių kameros dydis.  Visos  kameros pagal savo dydį turi atitikti  tai klasei, kurioje  jos  bus  naudojamos.  Ratai gali  būti  įvairių gabaritų, dažniausiai yra naudojami 26  colių ratai. BMX dviračiai ir vaikams  skirti dviračiai gali turėti 20 colių ratus.  Štai miestui skirti dviračiai  gali  turėti 29 colių ratus.  Egzistuoja  kelios  rūšys padangų. Padangų pasirinkimas priklausys nuo to kokiose  vietose jūs ketinate važinėti.  Sąlyginai jos  gali būti  skirstomos  į padangas, kurios  skirtos  miškams ir miestams.  Tos, kurios bus naudojamos miesto ribose taip pat sąlyginai skirstomos į tas kurios naudojamos  važiuojant fitnes režimu, ekstremaliam  važiavimui.

Miške  gali  būti   važiavimas, kuris yra vadinamas  pasivaikščiojimu ir lenktynėmis. Galingesnės  padangos  yra naudojamos važiavimui  kalnuose. Prieš tai, kai jūs  atsisėsite už vairo jums reikia nuspręsti koks  bus jūsų  važiavimo stilius, kokia  bus  jūsų dviračio klasė ir  koks  metų laikas.  Važiuoti dviračiu yra įmanoma  ir žiemą. Tai iš tiesų nėra jokia problema.  Svarbiausia čia yra  nuo vasarai  skirtų padangų pereiti  prie  žieminių padangų, kadangi jos labiau pritaikytos šiam važiavimui. Kaip jūs  suprantate vasarinės ir žieminės padangos skirsis  viena nuo kitos.  Taigi  galima  aptarti ir šiuos  skirtumus.  Taigi iš ko yra sudarytos  dviračių padangos. Jos yra sudarytos  iš karkaso, kurio šonuose yra pagrindas, iš viršaus  yra padengiama  guma.  Ji yra  gaminama  iš kaučiuko. Technologinio  proceso metu  guma  gauna priemaišas, kad pagerėtų jos techninės savybės, jos turi taps tvirtesnės.  Vietoje  gumos gali būti naudojamos ir kitos medžiagos, kurios pasižymi geresnėmis savybėmis  nei pati guma.  Tokiu būdų dviračių kameros yra pripučiamos  geriau.

Pagrindinis, kuris yra gaminamas medžiagos padangai suteikia formą ir ji yra sudaryta iš kelių  sluoksnių, kurie yra užtempti ant bortų.  Nuo to  ant kokio paviršių jūs ketinate  važiuoti  priklausys  tai kokios  rūšies padangos turi  būti pasirenkamos. Padangų  rūšis priklauso nuo to koks yra  jų protektorius, tai yra  piešinys, kuris  yra padangos išorėje, tai tarsi maži spygliukai.  Kuo didesnis protektorius, tuo geresnis  sukibimas su keliu.  Šiuo  atveju reikia atrasti  balansą tarp greičio ir  sukibimo  lygio. Kad ir kur jūs  važiuosite jums bus reikalingas aštrus protektorius ,o jei jie  nusitrins tokiu  atveju jos turės  būti pakeistos, kadangi dviratis gali tapti  nevaldomu.  Laiku keiskite padangas, kadangi tinkama dviračio priežiūra padės jį geriau išsaugoti. Jei prakiurs jūsų dviračio padanga  tokiu  atveju padės naujos dviračių kameros, kurios turi  būti pasirenkamos pagal tai koks  jūsų dviračio modelis.

 

Leave a Reply