Dviračių parduotuvė tai dviračių įvairovė

dviraciu parduotuve   Šiuolaikiški dviračiai turi pakankamai daug privalumų, jie yra  nuolat tobulinami, kadangi  yra  montuojami kiti mazgai ir detalės. Stabdžių, priekinių šakučių, vairo, balnelio, pedalų, ratų ir padangų keitimas, bei  pavarų pakeitimas suteikia galimybę  dviratį nustatyti pagal tai kokie yra savininko poreikiai, kokia yra jo anatomija ir naudojimo sąlygos.  Net jei jūs  dviračiu važinėjate  visą gyvenimą jums reikėtų peržiūrėti klausimą kaip jis turi  būti  tvarkomas.  Jei jūs  turite seną dviratį  arba jo neturite  galbūt  būtų pats laikas  įsigyti šią transporto priemonę. Dviračių parduotuvė  gali pasiūlyti pačius įvairiausius dviračius, tai gali  būti plentinis dviratis, kuris yra laikomas klasikiniu. Jis turi  uždarą  arba atvirą rėmą, 28 colių  skersmens ratus.   Toks  dviratis taip pat turi  purvo  apsaugas. Šie  dviračiai žmonėms yra  žinomi nuo senų laikų. Tik  anksčiau  jis  turėjo  kur kas mažiau greičio pavarų. Šio  dviračio  svoris  yra  apie 15-18 kg.  Taip pat  parduotuvėje galima  įsigyti hibridinius dviračius.  Hibridas tai yra  dviratis, kuris turi 28 colių ratus ir  tvirtą  rėmą.  Šios rūšies  dviračiai turi perjungiamas greičio  pavaras priekyje ir gale.  Labai dažnai turi  priekinę  amortizuojančią  šakutę.  Daugelis  modelių turi  lenktyninius vairus.  Ši  dviračių rūšis yra labai dažnai naudojama keliaujant į ilgas keliones.  Tvirtas dviračio rėmas ir patikima įranga suteikia galimybę važiuoti keliais, kurie  turi įvairią kelio dangą. Dažniausiai  hibridiniai dviračiai turi nuo 18 iki 30 greičio pavarų.  Pastaraisiais  metais taip pat  vis labiau populiarėja  diskiniai  hibridiniai stabdžiai. Jų  svoris  svyruoja nuo 12-15 kg.

Dviračių parduotuvė taip pat gali savo potencialiems pirkėjams  pasiūlyti lenktyninius dviračius. Per pastaruosius 50 metų šie dviračiai labai  stipriai nepasikeitė.  Ratai, kaip taisyklė yra 28  colių, išskyrus  specialius.  Taip pat  pasikeitė, kai kurie  mazgai ir agregatai.  Greičio  pavaros  yra  sujungiamos  su stabdžių rankenomis, kurios  suteikia galimybę  perjungti pavaras nepatraukiant rankų nuo vairo.  Pagrindinė šių dviračių paskirtis yra  važiuoti greitai ir ilgai.  Net ir nepasiruošusiam  žmogui važiuoti lenktyniniu dviračiu 100 km nepadarys jokio vargo. Kaip  taisyklė turi nuo 12 iki 30 greičio pavarų. Jų  svoris  yra  apie 8-13 kg.  Be to, parduotuvės  gali pasiūlyti sportinius-hibridinius dviračius.  Jie buvo sukurti tiems žmonėms, kurie  visų pirma  yra  svarbu  patogiai važiuoti plentu.  Tai yra šiek tiek modifikuotas lenktyninis dviratis, kuris turi ištemptą ir  labai tvirtą rėmą. Be to, jis turi  tiesų  vairą, tvirtus  ratus, kurių skersmuo 28 coliai. Dviračių padangos nėra  storos.   Taip pat dviratis  turi  daugiau  greičio pavarų. Pagrindinė  paskirtis greitas  važiavimas  keliais, kurie turi  tvirtą dangą.

Taip pat dviračių parduotuvė pirkėjams  gali pasiūlyti ATB dviračius, kurie gali važiuoti įvairiais  keliais.  Daugelis  juos  sugeba   supainioti  su  kalnų dviračiais. Įprastai, tai yra pakankamai pigus  transportas, kuris turi kalnų dviračio komponentus. Šių dviračių ratai yra 24-26 colių skersmens. Guma  ant ratų turi  aukšto  profilio protektorius, kurie yra  agresyvūs.  Kaip  taisyklė turi  nuo 15 iki 21 greičio pavarų.  Jie yra labai populiarūs tarp 13-16 metų  paauglių.  Tai yra patys  mažiausi dviračiai.  šiais  dviračiais  galima pradėti  važinėti nuo 8-9 metų  amžiaus.  Taip pat jie turi  greičio sistemą, kaip  suaugusiems   skirti ATB dviračiai.  Na ir taip pat yra  sudedami dviračiai.  Šiuo metu gamintojai gali pasiūlyti ne  vieną  sudedamų dviračių modelį, kurie  turi  greičio pavaras, ratus, kurių  skersmuo nuo 16 iki 26 colių.  Tokia  transporto priemonė puikiai tinka  keliaujant nedidelius  atstumus.

Leave a Reply