Dviračių parduotuvė siūlo naujus ir gerus dviračius

Dviračių parduotuvė Kaune ir visoje Lietuvoje tikrai yra ne viena. Jei jau nusprendėte, kad Jums tikrai reikia dviračio, neabejojame, kad jį labai greitai ir turėsite. Kiekviena dviračių parduotuvė visados turi ką pasiūlyti, net jei ji yra visiškai nedidukė. Dviračiai suteikia daug naudos, pradedant tuo, kad padeda taupyti pinigus, baigiant tuo, kad pagerina Jūsų sveikatos būklę ir padeda metant svorį. Automobilius yra verta išmainyti į dviračius dar ir dėl šių priežasčių:

  • Nors dabar kuras Lietuvoje ir yra pigesnis, nei, kad, pavyzdžiui, praeitais ar užpraeitais metais, tačiau jis vis tiek kainuoja, nes automobiliai yra juo varomi (jau nekalama apie tai, kiek pinigų surija automobilis, kai jam prireikia remonto, ar pakeisti tam tikras dalis). Dviračiai nenaudoja kuro, todėl iš karto atkrenta labai didelė finansinė našta.
  • Gal Jūs nustebsite, tačiau kai kuriais atvejais, važiuoti dviračiu Jums gali tekti netgi trumpiau nei automobiliu. Jei tik yra įrengti reikalingi dviračių takai ir nereikia būti automobilių spūstyse – Jūs į savo darbą tikėtina, kad nuvažiuosite daug greičiau, nei, kad su viešuoju transportu, arba automobiliu.dviračiai
  • Tikriausiai ir taip aišku, bet dėl visa ko, mes dar ir priminsime, kad visi dviračiai kainuoja pigiau, nei automobiliai. Nekalbame apie tokius atvejus, kai senas automobilis kainuoja 300 eurų, o naujas dviratis 500 eurų. Bendroje prasmėje dviratis yra tikrai pigiau, nei naujo automobilio įsigijimas. O ir šiaip dviračių eksploatacija tikrai nekainuoja tiek, kiek automobilių. Pastariesiems reikia tepalų, keisti besidėvinčias detales ir t.t. Jei su dviračiu ir kils kokių ėdelių, tai dažniausiai teks tik keisti susidėvėjusią grandinę, ar sėdynę.
  • Dviračiai suteikia mobilumą tiems asmenims, kuriems neturi galimybės vairuoti automobilio. Ne visi turi vairuotojo „gyslelę“, ne visi turi pakankamai laiko ir lėšų skirti vairavimo teorijos ir praktikos mokslams. O kur dar didelis stresas valstybinėje įstaigoje Regitra.
  • Atlikti tyrimai parodė, kad tie žmonės, kurie dievina važinėtis dviračiais ir dažnai jais važinėjasi yra sveikesni, energingesni ir produktyvesni. Jiems darbe pakanka ir mažiau pertraukėlių, kadangi jie patys iš savęs turi daug energijos. Būtent todėl yra pastebėta, kad daugelis darbdavių skatina savo darbuotojus važinėtis dviračiais.
  • Dviračiai padeda daugeliui sveikatos funkcijų. Viena iš jų – pagerėjusi miego kokybė. Netrukus kai pradėsite bent jau kas antrą vakarą važinėtis dviračiu, imsite jausti, kad gerėja Jūsų miegas. Taip pat yra pastebėta, kad visi dviračių mylėtojai atrodo jauniau ir tokį įvaizdį išlaiko ilgiau. Visa tai vyksta dėl pagerėjusios kraujotakos. Kiekvienas gydytojas Jums galėtų pasakyti: kuo geresnė kraujotaka – tuo graženis, skaistesnis ir jaunesnis veidas, bei viso kūno oda atrodo.
  • Naujausi tyrimai atskleidė, kad važinėjimas dviračiais padeda net ir padidinti smegenų galias. Apmažėjęs stresas, ramybė, grynas ir gaivus oras suderintas su sportu daro labai gerą įtaką žmogaus smegenims. Ilgainiui pamatysite, kad Jums tampa daug lengviau įsiminti kai kuriuos dalykus, datas, spręsti kryžiažodžius ir kitokius galvosūkius.

 

Dviračių parduotuvė – tai ta vieta, kurioje Jūs tikrai galite išsirinkti savo svajonių dviratį, ei leistis į nepamirštamas keliones. Kad ir po savo nedidelį rajonėlį. Dviračiai niekada neišeina iš mados ir nesensta. Jie visada buvo ir bus laikomi sporto, sveikatos ir energijos šaltiniai Beje, dviratis yra ir puiki dovana kuriam nors Jūsų šeimos nariui, arba artimam giminaičiui.

Daugiau informacijos: adviratis

Leave a Reply