Dviračių kameros tai galimybė tinkamai važiuoti

Dviračių kameros

                       Vaistinėlė   skirta  dviračiui savo sudėtyje turi turėti daugybę įvairiausių  būtinų kelyje įrankių ir  atsarginių dalių.  Tačiau pati svarbiausia pagalba kelyje yra  dviračių kameros.  Keliaujant  tikrai neverta patingėti ir  su savimi į kelionę paimti kelias atsargine kameras. Juk  niekas nėra  apsaugotas nuo tokių nemalonumų, kaip prakiuręs ratas.  Kai yra pasirenkamos dviračių kameros verta  atkreipti dėmesį į tai koks  yra dviračių kamerų skersmuo, iš kokios  medžiagos ji buvo gaminama, bei kokios  rūšies yra vožtuvas.  Pasirinkti tinkamiausią variantą nesudėtinga pakanka žinoti koks yra ratų dydis, jis yra nurodomas  ant padangų.  Galima įsigyti tokias kameras, kurių dydis nuo 12 colių, jei tai yra vaikams   skirtas  dviratis, suaugusiems  skirtas dviratis turi 29 colių skersmens padangas.  Kalbant apie vožtuvus šiais laikais praktiškai negalima  pamatyti senų rūšių, jie senai pakeisti į auto vožtuvus, tai juos paverčia  universaliais.  Pasirūpinkite savo saugumu  kelyje iš anksto, įsigykite iš karto kelias poras kamerų. Kad galėtumėte  jaustis  saugiai važiuojant kiekvieną kilometrą.  Dviračių kameros ir padangos  tai yra svarbiausios ir tuo pačių pačios švelniausios dviračių dalys, nuo kurių priklauso jūsų važiavimo saugumas.  Net jei netikėtai neveiks jūsų dviračių stabdžiai tai nebus taip baisu, kaip  tai jei  netikėtai būtų pažeista kamera. Dviratis be stabdžių gali būti valdomas, nors jį pakankamai sudėtinga sustabdyti. Tačiau netikėtai prarasta  atrama tarp kelio  ir dviračio gali  sukelti  netikėtą  nukritimą.  Todėl, kai yra pasirenkamos padangos ir kameros verta teikti pirmenybę parduotuvėms, kurios   siūlo  patikimą produkciją.

                      Tam, kad būtų  nupirkta  kamera  skirta  dviračiui ją reikia  parinkti pagal rato  skersmenį ir plotį. Abu parametrai įprastai  yra  nurodyti  padangos šonuose. Kai yra pasirenkamos dviračių kameros taip pat reikėtų  atkreipti dėmesį kokios rūšies  vožtuvas, kadangi  jis turi  būti suderinamas su pompa.  Geriausia, jei  abiem ratams  bus pasirenkamos to paties gamintojo padangos ir kameros.  Tai  suteiks galimybę  užtikrinti vienodą  elgesį važiuojant keliu, tai labai svarbu, kai karšta arba priešingai, kai labai šalta.  Patogiam važiavimui nepakanka tiesiog pasirinkti ir įsigyti dviračių kameras. Taip pat reikia pasirūpinti tuo, kad jose  būtų optimalus spaudimas.  Jei  jūs norėsite važiuoti per smėlį, tokiu atveju spaudimas padangose turi  būti sumažintas.  Dviračių kameros tai yra tokia detalė, be kurios važiavimas dviračiu  bus tiesiog neįmanomas.  Vienas iš dažniausių gedimų su kuriuo tenka susidurti dviratininkams, tai padangos  pradūrimas ir šiuo  atveju  jums  be naujos kameros tiesiog nepavyks išsiversti. Idealu, jei jūs trėsite atsarginę kamerą, kad ši problema jūsų neužkluptu netikėtai. Kameros turi  atitikti jūsų rato  skersmenį ir storį.  Jūs galėsite  surasti labai platų kamerų  asortimentą ir galėsite pasirinkti patį tinkamiausią variantą.

                      Dviračių kameros visų pirma turi būti tvirtos.  Būtent todėl reikia pasikliauti tik patikimais gamintojais ir tiekėjais, kadangi tik tokiu  atveju kameros  galės atitikti  šiuolaikiškas normas ir kokybės standartus.  Yra parduodamos  tik tokios dviračių kameros, kurios yra tvirtos ir patikimos.  Be to, Kaino  ir kokybės santykis taip pat turi  būti optimalus. Nuo to daug kas priklauso. Visoms dalims yra teikiama  garantija ir jūs visada galėsite pakeisti arba grąžinti prekes.  Kai  jūs pirksite padangas pirmą kartą  jums galbūt net pavys gauti nuolaidas. Dviračio kamera tai  yra praktiškai svarbiausia dviračio  dalis. Be šios dalis tiesiog neįmanoma įsivaizduoti važiavimo, kadangi tai neįmanoma juk negalės tinkamai  funkcionuoti ši transporto priemonė.

Leave a Reply