Dviračio dalys dviračio atnaujinimui

Darbštuoliai, kurie dievina dviračius ir dažnai jais važinėja, supranta, kad dviračio dalys susidėvi, o norint saugaus važinėjimo reikia, kad dviračių dalys būtų laiku keičiamos. Senos dalys, kurios jau savo atidirbo, turi būti pakeistos naujomis. Dažniausiai dviračių dalys yra pardavinėjamos vyrų, nes būtent jie gerai nusimano apie dviračius ir gali mėgėjui patarti, kokio gamintojo viena ar kita detalė geriau tinka būtent jo dviračiui.

Iš kur žinoti, ar kalbi su paprastu pardavėju ar su asmeniu, kuriam iš tiesų rūpi dviračiai, kurį tikrai galima pavadindviraciu dalysti dviračių dalių specialistu? Paprastas ir lengvai matomas požymis yra tas, kad visada aiškiai matyt, kad dviračių dalys siūlomos dėl neaiškių priežasčių ir kada argumentuotai, remiantis skirtingomis techninėmis dalių savybėmis. Ieškokite tokio dviračių dalių pardavėjo, kuris iš tiesų geba patarti ne bandydamas įteigti, kad brangesnė dalis yra kokybiškesnė dalis, o įrodydamas, kad brangesnė dalis dėl tokių ir tokių savybių yra vertingesnė. Toks konsultantas niekada nenuvils užėjusio į parduotuvę pirkėjo. Tikras pardavėjas yra charizmatiškas, mėgstantis savo darbą ir optimmistas. Jis nebijo papeikti vieną ar kitą savo parduotuvės produktą tam, kad pirkėjas jo nenusipirktų ir po savaitės vėl neateitų. Jis pasiūlo pirkėjui tai, kas pirkėjui yra naudinga. Tokie pardavėjai padaro gerus pardavimus ir pasirūpina, kad parduotuvėje kaip įmanoma mažiau liktų tokių prekių, kurios nėra naudingos. Iš tiesų parduotuvėse būna tiek kokobiškų, tiek ir mažiau kokybiškų prekių dėl to, kad ne visi dviračių mėgėjai gali sau leisti sau brangias dviračių dalis. Tiesiog kai kurie parduotuvių savininkai nori įtikti kuo platesniam klientų ratui. Gerai, kad yra pardavėjų, kurie nuoširdžiai padeda ir neliaupsina tik tų prekių, kurias jam liepta pardavinėti intensyviau. Tikras pardavėjas apie visas parduodamas prekes kalba tiesą. Pirkėjas, supranta atvirą nuoširdumą ir tai vertindamas niekada iš parduotuvės neišeis tuščiomis.

Ar tiesa tai, kad dviračių dalys perkamos tada, kai norima patobulinti dviratį? Tikrai taip! Nusipirkus naują dviratį, kuris yra fabriko surinktas, galima pastebėti, kad to dviračio dalys yra skirtingų gamintojų, net iš skirtingų šalių. Tai gali reiškti, kad buvo parinkta tokia dviračio sudėtis, kokią naudingiausia komplektuoti tam fabrikui, bet nebūtinai tokia, kuri naudingiausia dviratininkui.

Dviračių dalys iš esmės ir yra pats dviratis, tiksliau, jų junginys. Norint tvirtos ir patvarios transporto priemonė reikia, kad visos dalys būtų patikimos ir gerai funkcionuotų. Pavyzdžiui, visi yra pastebėję, kad dviračių pedalai yra gaminami tiek plastikiniai, tiek metaliniai. Tikrai nėra sunku atspėti, kad gerai funkcionuoja ir vieni, ir kiti, bet patvarumas jų anaiptol nėra vienodas. Vadinasi, jei esu mėgėjas dviratininkas, tai man pakaks ir paprasto suvokimo, kad metaliniai dviračių pedalai yra tvirtesni ir pirksiu juos išsirinkęs pats. Jei esu profesionalus dviratininkas, aš suprasiu, kad renkantis pedalus man reikalingas tikras dviračių specialistas, kuris ideliai žino, kokie pedalai suteikia geriausią sukibimą su dviratininko avalyne ir nepirksiu „aklai“, pasikliaudamas tik savo intuicija.

Dviračių sportas reikalauja daug: fizinės ištvermės, tam tikro psichologinio pasirengimo varžyboms, patikimai surinkto dviračio, kuriame svarbios visos dviračių dalys. Taigi, jei visa tai turite, greičiausiai tapsite neblogu sportininku, kuris galės didžiuotis savo pasiekimais dviračių varžybose. Abejojantiems savimi ir neturintiems pakankamai užsispyrimo lenktynėse tikrai ne vieta. Tad paklauskite savęs, ar turite pakankamai daug motyvacijos siekti savo tikslų, susijusių su dviračių sportu.

Leave a Reply