Dantų implantai – susigrąžinkite savo šypseną!

Dantų implantai padeda atsatatyti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantų. Dantų implantai gali būti naudojami vieno arba kelių dantų atsatatymui.Tokiu būdu galima pagelbėti net tais atvejais, kai prarasti net ir visi dantys. Dantų impantacija – vienas pažangiausių gydymo metodų, šiuo metu apie 97%   implantų prigyja ir sėkmingai tarnauja ilgus metus.

Danties implantas – tai mažas varžtelis, skirtas pakeisti trūkstamo danties šaknį. Jis yra įsriegiamas į žandikaulį, per 4-6 mėn. nuo įsriegimo, implantas įauga į kaulą ir yra naudojamas kaip atrama danties vainikėlio atstatymui.

Implantais galima pakeisti vieną ar daugiau trūkstamų dantų. Prie implantų taip pat gali būti tvirtinama plokštelė arba tiltinis protezas.

Implantas yra gaminamas iš biologiškai su žmogaus organizmu suderinamų medžiagų (dažniausiai iš titano) ir todėl nesukelia antigenų-antikūnių reakcijos, kuri sukelia implanto atmetimą, pasitaikantį implantuojant kitus organus.

Dantų implantas - tai netikras dantis, kuris funkcionuoja ir jaučiamas kaip tikrasis. Iš titano pagamintas sraigtas pakeičia prarastą danties šaknį. Titaninis sraigtas gali būti sriegiamas tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje ir po tam tikro laiko tarpo integruojasi žandikaulyje. Dantų implantai gali būti naudojami pakeisti vieną, kelis ar visus trūkstamus dantis. Priekinių dantų srityje galima rinktis estetinį implantavimą. Estetinio implantavimo vainikinės dalies dalys pagamintos iš porceliano, tad galima atkurti idealią estetiką.

Dantų implantų privalumai 

Pakeičia trūkstamus dantis: šypsokitės pilna šypsena, nes trūkstamus dantis pakeis dantų implantai, kurie atrodo, funkcionuoja ir jaučiami kaip tikri dantys. Stabdo žandikaulio kaulo nykimą: praradus dantis, nestimuliuojamas žandikaulis ima trauktis, ko pasekoje Jūsų veidas atrodo senesnis. Nei karūnėlė su tiltu, nei pilna ar dalinė dantų plokštelė nestabdo žandikaulio kaulo nykimo procesų. Tačiau dantų implantai yra vienintelis šiuo metu egzistuojant šių procesų stabdymo būdas. Išsaugomi sveiki dantys: gydantis dantų karūnėlėmis su tiltu yra aukojami du ar daugiau sveiki dantys, kurie naudojami kaip atramos tiltui. Tačiau naudojant dantų implantus sveiki dantys yra neliečiami.

Leave a Reply