Bow tie – būtinas aksesuaras koja kojon su mada žygiuojančių vyrų garderobe

bow tieĮ darbą – tamsus kostiumas, balti marškiniai, juodas kaklaraištis. Pilkas treningas laivalaikiui. Nenukrypdami nuo visuomenėje priimtų aprangos standartų, tai yra atrodymo taip, kaip dar šimtas kitų, pamažu pasineriame į pilką masę.  Moterims, kurioms iš prigimties į sąmonę „įaugusi“ grožio būtinybė, nuo minėto pavojaus  labiau apsaugotos, silpnaja grandimi šiuo atveju tampa vyrai. Džiugi tendencija: pastaruoju metu ir jie pradeda daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai (nekalbame apie kraštutinius atvejus, kai riba tarp lyčių apskritai darosi nepastebima). Tokia menka detalė kaip bow tie arba tiesiog varlytė (peteliškė) gali padėti akcentuoti savo individualybę bei išskirti iš minios.

Bijote, jog su po kaklu parišta varlyte atrodysite šiek tiek juokingai –  tarsi gerokai peraugęs vaikas? O ar garsusis superagentas bei moterų širdžių daužytojas Džeimsas Bondas atrodė vaikiškai? Bow tie buvo jo, kaip ir daugelio praėjusio amžiaus džentelmenų (ne tik ekranuose, bet ir realiame gyvenime),  skiriamasis ženklas. Kurį laiką šį aprangos akcentą „išgyvendino“ tradiciniai kaklaraiščiai, tačiau varlytės šiandien grįžta su trenksmu!

bow tieApribojimų, kas ir kokiomis progomis gali puoštis bow tie, tikrai nėra. Pastarosios puikiai atrodys prie jaunikio kostiumo, kai vestuvių tematika šiek tiek „crazy“, nuklydusi nuo tradicijų. Šis aksesuaras, priderintas prie klasikinių džinsų bei trumparankovių marškinių, idealiai tiks ir klubinėje aplinkoje. „Neprašaus“ ir verslininkas, niūrų klasikinį kostiumą pagyvinęs subtilia varlyte – tereikia nugalėti vidinį kompleksą „o kaip gi aš atrodysiu?“ Net dizaineriai bei mados kritikai vienu balsu sutinka, jog varlytės – gero skonio išraiška. Aišku, kiekviena aprangos detalė turi būti derinama. Juoda, pilka, ruda ar mėlyna varlytė – klasikinis variantas, salotinė, oranžinė ar pereinamos spalvos – ryškesnis, originalesnis akcentas.

Bow tie jį nešiojančiam vyrui priduoda džentelmeniškumo, persmelkto individualumu, kūrybiškumu, žaismingumu. Tikrai neliksite nepastebėtas! Turėkite keletą skirtingų varlyčių, kurias priderinsite tiek prie oficialios, tiek ir laisvalaikio aprangos. Tai gali tapti originalia dovana vaikinui ar broliui, o jei šeimoje esame keleto skirtingo amžiaus vyro, nepraleiskite progos įsigyti tėčio ir sūnaus varlyčių rinkinį – iš tiesų žavu! Rinkitės kokybiškas, rankų darbo varlytes iš natūralių medžiagų – toks aksesuaras ilgai atrodys kaip naujas.

Leave a Reply