Balkonų stiklinimas

Balkonų Stiklinimasuprasdami, kad kokybiškas balkonų stiklinimas tai yra jo ilgalaikiškumo garantas, todėl mes į šį procesą atsižvelgiame atsakingai. Balkonų stiklinimą atlieka tik kvalifikuoti specialistai, daugelis iš jų yra sukaupę nemažai darbo patirties. Jų turtinga patirtis ir atsakingumas užtikrina kokybišką darbo atlikimą, todėl balkonas dar ilgus metus jums teiks šilumą ir jaukumą.

Mes teikiame balkonų stiklinimo paslaugas su aliuminio profiliais arba kitaip jis dar vadinamas šaltuoju balkono stiklinimu, tai yra optimalus sprendimas net patalpoms, kurios nėra šildomos. Aliuminis-lengva ir tvirta medžiaga., todėl jis puikiai ištveria įvairias klimato sąlygas. Tai pakankamai pigus būdas apsaugoti balkoną nuo sniego, lietaus ir triukšmo, o taip pat yra vėdinimo galimybė.

Privalumai balkoną stiklinant šaltuoju būdu:

  • Yra galimybė montuoti praktiškai visuose namuose;
  • Patogi balkono konstrukcija;
  • Elegantiška išvaizda.

Taip pat mes siūlome šiltą balkonų stiklinimo būdą , tai yra su taip vadinamais PVC profiliais. Pasirinkti šiltą stiklinimo būdą yra prasmė tuo atveju, jei po balkono stiklinimo jūs planuojate kurti oranžeriją, nedidelį žiemos sodą arba jūs planuojate balkoną sujungti su buto erdve. Standartinio balkono šiltam stiklinimui reikia pasirinkti PVC profilius, kadangi tai bus optimalus sprendimas atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Šiuo atveju klientas gaus visus balkono stiklinimo privalumus.

Šiltojo balkonų stiklinimo privalumai:

  • Yra galimybė įrengti oranžeriją;
  • Jokių šiukšlių, jei jūsų balkonas bus apsaugotas su stiklu jums nereikės baimintis dulkių ir šiukšlių;
  • Taip yra sukuriama papildoma gyvenamoji patalpa;
  • Taip pat PVC profilių pagalba išauga triukšmo izoliacija. Ir net šaltuoju metu laiku patalpoje temperatūra bus optimali.

Jei jūs susidomėjote mūsų įmonės siūlomomis balkonų stiklinimo paslaugomis jums tereikia paskambinti mūsų įmonės konsultantams ir jūs sužinosite visą jūs dominančią informaciją.

 

Leave a Reply