Baidarių nuoma populiarėja įmonėse

baidarių nuomaNors už lango jau ruduo, aktyvaus laisvalaikio išsiilgę lietuviai toli gražu nesnaudžia. Kol auksinis ruduo dar leidžia džiaugtis sausais orais, daugelis laisvalaikį leidžia aktyviai ir turiningai. Vienas tokių būdų, pasirūpinti baidarių nuoma. Šiuo verslu užsiimantys verslininkai teigia, jog vasarą baidares pamilsta šeimos ir draugai, o štai orams atvėsus vis dažniau į turistinius žygius traukia įmonės ir bendradarbių kolektyvai.

Lietuvoje jau ne pirmi metai populiarėja įvairūs renginiai ir mokymai įmonėms, padedantys darbuotojams pajusti bendrumą bei artimiau susipažinti. Dažniausia tokie mokymai ir užsiėmimai vyksta ne darbinėje aplinkoje. Tačiau pastaraisiais metais atrakcijas su užduotimis ir rebusais keičia įmonės kelionė su baidarėmis. Pasirodo, tai taip pat labai naudinga įmonės veiklai ir santykių pagerinimui.

Mokomės dirbti komandoje

Štai, apie ką dažniausiai sužino įmonės darbuotojai, iškeliavę į plaukimą baidarėmis su savo kolegomis. Apie komandinį darbą. Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad baidarių nuoma yra atrakcija, kuri išbando du žmones, sėdinčius baidarėje. Žinoma, taip ir yra, nes pirmiausiai jie turi tarpusavyje atrasti bendrą kalbą, išmokti priimti sprendimus ribinėje situacijoje, gelbėti vienas kita ir dirbti vieno tikslo link. Tačiau šalia jų yra ir kiti kolegos, jų baidarės. Kelionės metu ne retai tenka bėdoje pagelbėti kolegai, įstrigusiam tarp šakų ar pernešti bendradarbių baidarę. Visa tai taip pat mokina dirbti išvien, bendrauti ir vadovautis komandinio darbo principais. Nereikia jokių lektorių ir paskaitų – pamoko praktika.

Atrandame poilsį su kolegomis

Šalia to, kad plaukimas baidarėmis ne retai tampa tikru išbandymu ir priverčia kaip reikiant paplušėti, tokia atrakcija iš tiesų yra puikus būdas atsigauti nuo darbų ir atitrūkti nuo savo bėdų. Labai dažnai įmonės, kurias sudomina baidarių nuoma pripažįsta, jog norint, kad darbuotojai tinkamai pailsėtų, praverčia puiki taisyklė. Prieš išplaukiant geriausia iš anksto susitarti, jog šios išvykos metu pokalbių apie darbą neturėtų būti. Taip neformali aplinka ne tik suteikia jaukumo, bet ir iš tiesų padeda šiek tiek labiau atsipalaiduoti prie kolegų. Po žaismingo maršruto visi dažniausiai vakarus leidžia gamtoje, o rudens sezonu – išsinuomavus pirtelę ar sodybą.

Joje taip pat galima užsiimti įvairiais žaidimais ar tiesiog dalytis emocijomis po dienos atrakcijų. Nekalbant apie darbą kolegos parodo savo tikruosius veidus ir yra nuoširdesni. Tai neapsakomas vaistas darbuotojų santykių gerinimui. O dar ir smagus.

 

 

 

 

Leave a Reply