Baidarės Merkys

Baidarės Merkys – tai savotiškas kodas baidarių nuomai plaukiant Merkio upės vandenimis. Merkys yra upė, kuri puikiai tinka šiai pramogai ir tuo įsitikino jau ne vienas asmuo, ypač dėl to, kad plaukiama juk grupėmis, kadangi taip ir pigiau, ir smagiau. Baidarės Merkys – tai baidariu nuomažodžiai, kurie nurodo ir pasirinktą pramogą ir vietą, kur norima ta pramoga užsiimti, todėl šiuos žodžius suvedus į internetinę naršyklę jūs gausite jums aktualius pasiūlymus. Internetas ir pramogos yra du neatsiejami dalykai, nes yra pramogų pačiame internete (įvairūs internetiniai žaidimai, filmai internetu ir pan.) bei yra informacija apie pramogas (kada ir kur vyksta muzikos festivaliai, kiti renginiai, kur įsikūrę baidarių nuomos centrai ir t. t.). Vadinasi, internetu naudotis tikrai vertai, kai norite papramogauti ar rasti pramogą galinčius suteikti asmenis. Baidares nuomojantys asmenys tikrai internete yra palikę savo kontaktinius duomenis, kad galėtų būti lengvai randami potencialių klientų.

Kartą baidarių nuomotojai iš savo klientų net smagių šūkių yra girdėję tokių kaip:

  • Baidarės Merkys – mano sapnus šiąnakt aplankys;
  • Baidarės Merkys, mano širdį šiandien užvaldys;
  • Baidarės Merkys – irklais mus visi taškys!

Kadangi plaukiama kompanijomis, o draugaui visai vieni su kitais pokštauja, linksminasi, tai čia dar tik patys nekalčiausi jų pasisakymai, kuriuos yra tekę išgirsti. Visokių būna šūkių, būna, kai didelės kompanijos pasidalina į dvi dalis ir netgi lenktyniauja dalį savo ilgo maršruto, – juokiasi baidares nuomojantys šeimininkai. Esame ne kartą ir patys plaukę baidarėmis, todėl puikiai žinome, kad tai pakankamai azartiška pramoga, nes kartais norisi aplenkti draugus, net tada, kai jokio finišo nėra. Tiesiog prigimtis daro savo, norisi pirmauti visur ir visada, nors tai gal ne visada yra teigiamas dalykas, ar ne?

Ir dar, ar kai jaučiatės pavargę nuo darbo, bet atostogas jau esate seniau išnaudoję, nepagalvojate, kad reikėtų pabėgti nuo prutinos ir pakeisti aplinką? Gal viens tų šūkių, prasidedančių Baidarės Merkys tiktų jums? Gal visai nereikia dar tų atostogų vėl, o pakaktų gero savaitgalio su draugais, kad atsigautumėte? Kartais paprasčiausiai nesusimąstome, kad neteisingai leidžiame savaitgalius. Visą savaitę dirbame prie monitoriau, o savaitgalį žiūrime televizorių, nepaleidžiame iš rankų telefono, vis tikriname el. paštą. Kam reikia savaitgalį paversti panašų į darbo dienas, t. y., tas pats spoksojimas į ekrąną. Apsieikite be to, leiskite sau daugiau pajudėti, pabūti gamtoje. Praleiskite vieną savaitgalį be telefono ir interneto, bet televizijos. Atsiribokite nuo technologijų ir pabūkite paprastu gamtos vaikus, kuris gali pasidžiaugti tiesiog gera draugų kompanija, kuris gali pasidžiaugti mažu nuotykiu. Juk kiekviena kelionė yra savotiškas mažas arba didelis nuotykis. Sutinkate? Meskite sau iššūkį ir pabūkite gamtoje nors porą dienų be technologijų. Pirmadienį darbe tada jausitės visai kitaip. Jausitės pailsėję! Gal net geriau pasilsėję nei per atostogas, jei tada daug laiko leidote prie kompiuterio. Tiesiog pakeiskite trumpam gyvenimo būdą, atsipalaiduokite, pajauskite ir kitus pojūčius, ne vien akis kankinkite. Baidarės Merkys duos progą, pavyzdžiui, braukti ranka vandens srovę, kol srovė neša jūsų baidarę. Tiesiog pažaisti vandeniu, pasitaškyti, paišdykauti, gal net kažkiek suvaikėti. Tai yra puiku, nes suaugusieji kartais pamiršta save, pamiršta taip, kad nebemoka atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo streso. Palikite įtampą darbe, o baidarės Merkys padės jums papramogauti. Sveikai papramogauti kartu ir pasportuojant. Juk irklavimas – sportas.

 

Leave a Reply