Automobilių nuoma keliaujant

Automobilių nuoma KauneAr Jūs pavargote nuo spūsčių autobusuose ar važiavimo savo automobiliu po sunkios darbo dienos kamščiuose? Tuomet pats laikas būtų pasiimti atostogas užsienyje ir ten pasinaudoti automobilių nuomos paslauga.

Žinoma, šia paslauga yra labai patogu naudotis ir Lietuvoje. Automobilių nuoma Kaune – šiuo metu yra puiki paslauga, kuri padeda Jums sutaupyti degalų, jei išsirinksite ekonomiškesnį automobilį nei savo. Taip pat sumažina rūpesčius, jei Jūsų automobilis sugedo, nes nuomojamų automobilių paslauga suteikia nemokamą pagalbą kelyje, draudimą ir atsiradus kokiam gedimui, Jums visada gali suteikti pakaitinę transporto priemonę.

Jei keliaujate po užsienį – automobilių nuoma yra nepamainoma paslauga, nes Jums nereikės išleisti daugybės pinigų nuomai, o kai kurios nuomos bendrovės net gi leidžia naudoti kurą nemokamai. Tokiais atvejais, nuomos kaina yra pasirenkama pagal nuvažiuotus kilometrus. Tokiu būdu tik Jūs pats galite kontroliuoti, kiek važinėsite. Juk dažniausiai nereikia tiek jau daug važinėti – daug kur reikia stoti, eiti apsipirkti, dalyvauti ekskursijose ir kita.

Finansiškai prieinamos automobilių nuomos paslaugos siūlo ir ekonomiškumą ir kokybės garantiją. Taigi, kai Jūs gaunate puikų komfortą už gerą kainą, nėra jokios priežasties rinktis visuomeninį transportą užsienio šalyse.

Vos už minimaliai didesnę nuomos kainą, galite gauti ir tokius papildomus privalumus, kaip: gps navigacijos sistemos, auto kėdutės ir net gi profesionalus asmeninis vairuotojas. Tai labai geras pasirinkimas, nes vietiniai vairuotojai žino geriau, kaip ir kur važiuoti užsienyje, tad, Jums nereikia blaškytis ir papulti į gatvės kamščius Asmeniniam vairuotojui yra žinomi visi geriausi keliai ir privažiavimai. Jis taip pat gali Jums patarti, ką tikrai verta aplankyti jo šalyje.

Automobilių nuomos paslaugos dažniausiai dirba 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Yra verta nuomotis automobilį ilgesniam laikui – taip bus suteikiama nuolaida. Kaina yra pasakoma iš anksto, tad galėsite būti ramūs, kad po visko nereikės už nieką mokėti papildomai. Tačiau būtinai kalbėkitės apie tai su Jus aptarnaujančiu personalu, kad vėliau nekiltų rūpesčių dėl nesusikalbėjimo.

Leave a Reply