atliekamas sienų oro tarpų pildymas

Jūs pastatėte savo namą jį nusipirkote? O galbūt dar tik ketinate tai daryti, iš anksto planuojate savo veiksmus? Jūs jau apsvarstėte visus už ir prieš ir padarėte išvadą, kad jūsų pastatas turi būti akmeninis, o sienos padarytis iš šiltos ir efektyvios medžiagos. Tai turėtų būti puri medžiaga. Tačiau labai svarbu, kad sienų oro tarpo šiltinimas būtų atliktas protingai. Taip pat yra tokia sąvoka kaip rasos taškas. Tai yra ta vieta, kurioje yra nulinė temperatūra. Būtent šioje vietoje kondensuojasi maksimalus kiekis drėgmės ir medžiaga sušąla, tai vėl atitirpsta iš naujo. Labai svarbu, kad sienose nesikauptu labai didelis drėgmės lygis. Taigi kokia gali būti išeitis iš tokios padėties? Galvojate, kad reikia apšildyti savo namus, tačiau nežinote ar tai jums suteiks naudą. Tam, kad sužinotumėte ar šiltinimas bus naudingas ir bus vertas savo pinigų, jums reikia padaryti specialius apskaičiavimus. Tai ir yra šilumos izoliacijos pagrindas. Norint atsakyti į šiuos klausimus, jums reikia palyginti kelis šilumą izoliuojančių medžiagų faktorius. Naudojamos pačios technologiškiausios medžiagos. Šildymo sistemos galingumas taip pat gali būti įvairus. Kai bus teisingai atliktas sienų oro tarpo užpildymas yra naudojamos pačios geriausios technologijos, kurios gali suteikti patikimas šilumą izoliuojančias savybes. Taigi išvados peršasi pačios savaime.

Sienų oro tarpo šiltinimas turi būti atliekamas patogiai. Darbai yra atliekami sausoje ir šiltoje patalpoje, be to jie gali būti atliekami bet kuriuo metų laiku. Gali būti naudojamos pačios naujausios technologijos, gali būti atliekamas montavimas naudojat sausą orą ir temperatūra neturėtų mažesnė nei 10 laipsnių. Kai yra naudojamas patikimas šiltinimo metodas, labai dažnai yra naudojamos tokios medžiagos kaip putų poliuretanas. Tokiu būdu medžiaga jums padės išsaugoti patrauklią namo išvaizdą. Jei šilumą izoliuojančios medžiagos yra sienų viduje, tokiu atveju tai yra įmanoma jei siena turi ne vieną sluoksnį, tai yra ji sudaryta iš kelių atraminių dalių ir apdailos medžiagų, tarp kurių yra laisvą erdvė. Šiltinimas tai yra labai sudėtinga procedūra, kuri kartais net reikalauja perdarymo arba pamatų sustiprinimo. Šilumą izoliuojanti medžiaga yra padengiama ant išorinės sienos pusės, yra užpildomi sunkiai pasiekiami oro tarpai. Prie pozityvios pusės galima priskirti tik tokius faktus, kad garų kondensacija patalpoje, taip vadinamas rasos taškas yra pernešamas už sienos ribų į šilumą izoliuojančią medžiagą. Labai svarbu, kad iš šilumą izoliuojančios medžiagos būtų pašalinama drėgmė, kadangi jei ji kaupiasi gali sukelti neigiamą poveikį.

Kai yra atliekamas sienų oro tarpo šiltinimas šiluma neturi išeiti į lauką, tuo pačiu atraminės sienos šilumos akumuliacija turi būti daroma masyvia, tai padeda  ilgą laiką išsaugoti šilumą žiemos  metu, ir gali išsaugoti malonią vėsą vasarą. Šilumos izoliacija, kuri yra atliekama iš išorės gali labai staigiai sušalti arba labai staigiai atitirpti, o tai be jokių abejonių gali prailginti tokios medžiagos, kaip mediena ilgaamžiškumą. Labai svarbu, kad rasos taškas nepatektu į jūsų šilumą izoliuojančios medžiagos sluoksnį. Tokiu būdu ženkliai nepadidės jūsų drėgmės lygis šilumos izoliacijoje. Taigi labai svarbu, kad būtų naudojamos tokios medžiagos, kurios užtikrina tinkamą garų ir drėgmės izoliaciją. Išorinė šilumos izoliacija turi būti apsaugoma ne tik nuo kritulių, tačiau ir nuo mechaninių pažeidimų, kai yra atsižvelgiama į tai, kad medžiagos pasipučia ir gali labai lengvai patekti į sienose esančias angas. Sienų oro tarpo šiltinimas tai yra praktiškas, paprastas ir patikimas būdas kaip galima atlikti tokį darbą.

One response to atliekamas sienų oro tarpų pildymas

Na as esu labai patenkintas apsiltines oro tarpa polistireno granulemis su klijais su glueporas technologija, investuoti siek tiek reikejo, bet uztai dabar silta. Polistireno granules ivare su tokiu slegiu, kas veliau darydamas remonta ir isemes keleta sienos plytu, ranka negalejau to „uzpildo“ ismusti. Zinoma tuo paciu dar keiciausi ir langus, taciau vis tiek manau labiausiai padejo apsiltintas oro tarpas.

Leave a Reply