Ką svarbu žinoti, prieš keliaujant į Maroką

kelionė į Maroką

Mums, ir apskritai vakariečiams, Marokas yra egzotiška šalis, kažkodėl su šypsena primenanti vaikystėje skaitytas pasakas apie tūkstantį ir vieną naktį. Ir išties kelionė į Maroką primeną pasaką. Vos valanda keltu iš Ispanijos, tačiau Marokas kultūrine prasme yra taip nutolęs nuo Europos, jog net neįtikėtina. Giliai islamiškoms tradicijoms nepadarė įtakos netgi prancūzų bei ispanų kolonizacija. Tačiau ruošiantis į šią nuostabią ir spalvingą šalį, reikia ir šį tą žinoti, kad kelionė į Maroką sukurtų tik teigiamus atsiminimus.

Apsišarvuokite kantrybe, net blogiausios jūsų anglų kalbos žinios yra geresnės nei marokiečių. Išties mažai kas kalba anglų kalba, tokių žmonių galima sutikti tik viešbučių sektoriuje. Lengviau susikalbėti nebent prancūzų ir ispanų kalbomis (Ispanijos ir Prancūzijos kolonijų įtaka), tačiau ir tai tik miestuose, kaimiškose teritorijose susikalbėti galima tik arabiškai. O jei netyčia atostogaudami Egipte pramokote arabiškai, tai irgi nelabai padės, nes Maroko dialektas išties unikalus. Daug kas sako, jog dabartinė marokiečių kalba yra prancūzų, ispanų, arabų žodynų mišinys.

Jei jums sakoma, kad tai nieko nekainuos, reiškia kainuos daug. Turistai daugeliui žmonių yra pragyvenimo šaltinis ir vietiniai verslininkai nesibodi tiesiog „apiplėšinėti vidury baltos dienos“. Jei jums siūlo nemokamai pasivaišinti arbata, užsukti į parduotuvę ar parodyti norimą objektą, tai reiškia, jog tas žmogus nori iš jūsų pinigų. Primygtinas siūlymas ką nors pabandyti, paragauti, pasimatuoti ir subtilus psichologinis spaudimas priverčia atverti piniginę. Tad jei kas nors ką nors siūlo ir priduria, kad tai nieko nekainuos (no money), tiesiog sakykite „ne, ačiū (no thank you) ir eikite savo keliu.

Saugokitės kišenvagių. Štai smulkių kišenvagių tikrai netrūksta Maroko gatvėse. Nevaikščiokite tamsiais skersgatviais, neatitrūkite nuo grupės ir saugokite savo daiktus. Gidai pataria nesinešioti visų vertingų daiktų ir pinigų kartu su savimi, verčiau pasidalinti per kelias vietas arba palikti viešbučio seife. Taip pat nesisklaidykite pinigais viešoje vietoje, užmatę pinigus, vagys gali lengvai pasekti jus ir nutaikę vietą, kur nebus pašalinių ir užpulti jus. Kelionė į Maroką tai budrumo išbandymas, tačiau tiems kurie saugojasi, nieko neatsitinka.

 

Kelionės

Tolimos šalys, nepamirštami pasaulio kampeliai, begaliniai jūrų ir vandenynų toliai visada vilioja žmones tarsi magnetas. O pamačius egzotiškas šalis ir skaidrią jūrą jūs šių kelionės įspūdžių nepamiršite visą gyvenimą. Keliauti ir iš to gauti malonumą tai yra visų turistų svajonė, kurie laukia kada pagaliau ateis jų atostogos. Ne veltui yra sakoma, kad poilsis yra geriau, nei darbas. Taigi, kai ateina tokia galimybė nereikia praleisti galimybės maloniai praleisti laiką, pabūti prie jūros, pabendrauti su draugais ir giminaičiai, keliauti į ekskursijas ir pakankamai laiko skirti vaikams, kadangi jie taip pat visada laukia jūsų. Bet kuris metų laikas tai yra geras pretekstas keliauti ir gauti malonumą. Kelionės tai yra ne paprastas keliavimas po įvairias šalis ir teritorijas, tai yra tarsi nepakartojamas nuotykis, kurio metu jūs patirsite daug įspūdžių ir malonumą. Keliaudamas, žmogus susipažįsta su kitos šalies kultūra ir tradicijomis, sužino daugiau informacijos apie jų gyvenimą, įdomių faktų. Kaip mes žinome, poilsis tai yra ne tiesiog laikas, kuris yra praleidžiamas namuose žiūrint televizorių arba kompiuterį. Vienas iš geriausių poilsio variantų be jokių abejonių yra kelionės. Jūs pasakysite, kad tai kainuoja labai brangiai? Ne, viskas yra labai paprasta. jūs galėsite pakankamai paprastai suplanuoti savo poilsį su turistinių įmonių pagalba, kurios ne tiesiog jums padės, tačiau patars, papasakos apie visas subtilybes, kaip tvarkomi dokumentai ir kitos detalės.
Kelionės mums padeda kaip galima arčiau prisiliesti prie istorinių ir kultūrinių objektų, kurie yra kitoje šalyje, kelionės padeda gauti ryškius įspūdžius, kurie visam laikui išliks jūsų atmintyje. Svarbiausia tokio poilsio taisyklė tai tinkamo viešbučio arba gyvenamosios vietos pasirinkimas. Juk po ilgų ekskursijų jūs norėsite išsimaudyti karštoje vonioje ir atsipalaiduoti minkštoje lovoje. Todėl, kai tik jūs nutarsite, kurioje vietoje jūs keliausite, kitas jūsų žingsnis turi būti tinkamo viešbučio paieška. Daugelis mano, kad keliaudamas žmogus jaučia pakankamai didelį emocinį perversmą, kadangi pažindami naujas vietas viską išgyvename savo sieloje ir šios emocijos visam laikui išlieka kartu su mumis. kiekviena nauja šalis tai yra tarsi naujas gyvenimas, kuriame jūs ne tiesiog gyvenate, o esate jo kūrėja. Jūs patys pasirenkate vietą, kurią norite aplankyti ir patys kuriate savo planus. Kiekvienam iš mūsų ta pati vieta gali palikti skirtingą įspūdį ir gali sukelti įvairias emocijas. Be to, kelionės praplečia mūsų akiratį. Visos šalys, kiekviena kampelis yra savotiškai įdomus, todėl net negalima sulyginti šalių, žmonių ir jų gyvenimo būdo.
Kelionė tai yra visada aktualu ir madinga, tai yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Kiekvienas, kuriam nors kartą teko keliauti, norės dar ir dar kartą aplankyti paslaptingus kampelius. Žmogų, kuris visą gyvenimą praleido keliaudamas teisėtai galima vadinti laimės kūdikiu. Taigi nebijokite keliauti ir tik tada jūs iš tiesų pajusite, kad gyvenimas yra nuostabus ir neverta jaudintis dėl įvairiausių smulkmenų. Poilsio pasirinkimas tai yra atsakingas procesas, tačiau tam visada nepakanka laiko. Vietos pasirinkimas tai nėra labai ilgas procesas, tačiau tikrai nepakanka durti pirštu į žemėlapį. Taigi poilsio vietos pasirinkimas pakankamai dažnai užima daugiau laiko nei pati kelionė. Yra daugybė įvairiausių niuansų, kurie pradžioje nesukelia jokių problemų, tačiau netolimoje ateityje gali tapti galvos skausmu. Kelionės tai yra įsimintinas gyvenimo etapas, kuris jums padės atgauti jėgas. Be to, jums reikia sužinoti visą informaciją, kuri gali būti naudinga kelionių metu.

 

Saugiai vežame keleivius ir siuntinius į Lietuvą

Anglija tai yra  viena  iš populiariausių šalių tarp emigrantų, tai yra  tarsi antroji  Lietuva, kadangi  ten  atvyko tikriausiai jau trečdalis Lietuvis  gyventojų.  Todėl mūsų teikiamos  paslaugos yra  ne tik vežimas iš Lietuvos į Angliją, tačiau taip pat  vežame  iš Anglijos į Lietuvą.  Gali būti vežami keleiviai ir  siuntos, tačiau apie tai reikėtų pakalbėti plačiau. Kalbant  apie keleivių vežimą, jie  yra vežami patogiais ir techniškai tvarkingais mikroautobusais.  Keleiviai  yra vežami tik tvarkingais ir mokamais keliais, kad kelionė būtų kaip galima saugesnė ir jūs greičiau pasiektumėte  savo kelionės tikslą.  Vežame  iš Anglijos į Lietuvą  keleivius reguliariai, sekmadieniais keleiviai yra  vežami į Lietuvą.  Jūs neturėsite  dėl ko baimintis, kadangi jūsų kelionė  bus patogi, kadangi mikroautobusai yra skirti  būtent šiam tikslui.  Visi keleiviai yra vežamai  nuo  vienų namų durų iki kitų namų durų, tai yra  labai patogu ir naudinga. Mikroautobusų  viduje  yra  sumontuota  visa  reikiama  vaizdo ir garso technika,   automobilio salone  yra  minkštos ir patogios kėdės  su  porankiais ir minkštu  atlošu. Todėl ši kelionė  jums tikrai bus patogi.  Mūsų  kolektyve  dirba tik profesionalūs vairuotojai, todėl  bus  garantuojamas  tinkamas pervežimas. Kai  yra  vežami keleiviai  jūs patys galėsite pasirūpinti tuo koks bus  jūsų  bagažo dydis, kadangi jums neteks  mokėti už papildomą  bagažo svorį.  Visus  dokumentus  sutvarkys  įmonės  darbuotojai, jums nereikės  jaudintis  dėl formalumų.

Taip pat vežame iš Anglijos į Lietuvą mums patikėtus jūsų siuntinius.  Siuntos  gali būti įvairių gabaritų,  formų, jos gali būti net nestandartinės. Priklausomai nuo to  kokie  yra jūsų pageidavimai. Siuntiniai yra vežami labai kokybiškai ir saugiai, tai svarbu kiekvienam  klientui, kuris  mums patiki savo  siuntinį.  Jei pasirinksite  mūsų pervežimo paslaugas  jūs  būsite garantuoti, kad jie nebus pažeisti.  Gali būti teikiamos  ne tik paprastos pervežimo paslaugos, tačiau taip pat  gali būti perkraustomi jūsų daiktai ten kur jums reikia. Juk ne visada  yra įmanoma kartu  su savimi pasiimti  visus  daiktus, kurie  jums  bus reikalingi. Kai yra pervežamos  siuntos  be jokių abejonių yra  būtina  atsižvelgti į įvairias  smulkmenas ir svarbius  faktorius. Nuo kurių priklausys pervežimo paslaugų kokybė.  Ant kiekvienos  vežamos   siuntos  turi  būto parašomas  gavėjo adresas ir kontaktinis  telefonas.  Tačiau yra svarbu ne tik tai.  Ne ką mažiau svarbu  nurodyti kokio pobūdžio  siuntinys  bus pervežamas, kadangi   tai gali būti   trapi, biri  arba kitokia  siunta.  Jei jūs pasakysite, kad jai yra reikalingos ypatingos pervežimo sąlygos, atitinkamai jos  bus  suteiktos  jūsų  siuntiniui.

Labai dažnai, kai žmonės keliauja iš vienos  šalies  į kitą  jiems kyla  tam tikros problemos, pavyzdžiui,  kur palikti savo augintinį. O galbūt  jį galima vežtis su savimi? Šį klausimą  mes  girdėjome ne vieną kartą.  Visų pirma, norint, kad  būtų transportuojamas  gyvūnas  reikia laikytis  numatytų veterinarijos taisyklių. Be to, šeimininkai turi įsidėmėti, kad  gyvūnas  turi  būti sveikas ir žinoma  turi pateikti sveikatos pasą, kuriame bus patvirtinta, kad augintiniui buvo padaryti skiepai nuo pasiutligės. Vežame iš Anglijos į Lietuvą  ir jūsų  gyvūnus, tačiau šiai procedūrai yra keliami atitinkami reikalavimai, kurių  būtina laikytis.  Jūsų augintiniui  turi būti daugiau nei 3 mėnesiai,  vakcina nuo pasiutligės turi  būti padaryta  bent jau prieš 21 dieną iki numatomos kelionės. Jei jūs laikysitės  visų  šių  reikalavimų tokiu atveju galėsite be jokių problemų kartu  su savimi  vežtis ir savo augintinį.

 

Kai transporto nėra, automobilių nuoma padeda tau visada

automobilių nuomaApie prabangų visureigį ar aukštos klasės automobilį pasvajoti gali kiekvienas, tačiau retas ryžtasi ir gali sau leisti tokį malonumą. Dažnai koją pakiša ne vien pinigai, bet ir gyvenamoji aplinka ar net visuomeninė padėtis. Tačiau automobilio ankščiau ar vėliau gali prireikti. Kai transporto nėra, automobilių nuoma yra visai šalia. Šios paslaugos dėka nenumatyta kelionė ar pramoginis pasivažinėjimas taps ne problema, o pramoga.

Transporto priemonės turėjimas neabejotinai palengvina kasdienybę. Su automobiliu patogu nukeliauti į parduotuvę, darbą, paštą ar tiesiog išvažiuoti į miestą. Kai turi transportą, nereikia sukti galvos ir apie viešąjį transportą, tačiau gyventi mieste su nuosavu automobiliu gali būti kebliau, nei manoma. Daug dėmesio reikalaujantis automobilis gali būti tikra prabanga paprastam buto gyventojui. Ankštos kiemų aikštelės bei didelės spūstys gatvėse taip pat gali būti nepriimtinos priežastys. Visa tai atbaido nuo automobilio įsigijimo, tačiau ne nuo jo nuomos.

Gyvenimas mieste gali apriboti žmogaus galimybę keliauti nuosavu transportu. Tačiau dabar nuosavos transporto priemonės turėti net nereikia, kadangi automobilių nuoma yra lengvai prieinama kiekvienam gyventojui. Kam pirkti automobilį, kurį naudosite vos vieną ar du kartus per savaitę, kai visa tai galite išsinuomoti su pilna komplektacija, draudimu bei visais patogumais. Tačiau nuomos paslauga patogi ne vien trumpoms, bet ir tolimoms kelionėms.

Kai planuojate kelionę, bet negalite rasti patikimos transporto priemonės, automobilių nuomos punktas gali padėti rasti geriausią sprendimą. Pilnai sukomplektuota ir techniškai tvarkinga transporto priemonė tinkamai pasitarnaus net ir ilgiausioje kelionėje. Saugumas bei komfortas bus garantuotas, tad teliks mėgautis malonia kelione ir atpalaiduojančiu laiku už vairo. Išsinuomoti automobilį yra paprasta ir greita, o pasinaudoti tuo malonu ir naudinga.

Gyventi mieste be transporto priemonės gali būti keblu. Juk visai nesunku būtų rasti miesto gyventoją, kuris neturėtų automobilio ir kiekvieną dieną į darbą keliautų viešuoju transportu. Dabar šie asmenys turi puikią išeitį, tai – automobilių nuoma. Išsinuomoti transporto priemonę bet kokiu tikslu gali kiekvienas, tad tai tampa populiaria ir itin daug žadančia paslauga visame pasaulyje.

Greitieji kreditai pramogoms

greitieji kreditaiPritrūkote pinigų pramogoms? Gerai pagalvokite, iš kur jų gauti. Greitieji kreditai – pirmoji mintis, kuri šauna į galvą. Deja, tai nėra geriausias pasirinkimas. Ir štai kodėl…

Jauni žmonės dažnai į pramogas žiūri kiek lengvabūdiškai. Jiems atrodo, kad klube vyksta pilnavertis gyvenimas, į kurį negaila investuoti savo resursus. Deja, klubai, koncertai ir kitos pramogos yra gana trumpalaikės investicijos.

Tai supranta ne tik jaunuolių tėvai, bet ir kreditų bendrovės. Tiesa, dažnai jos neklausia kredito paskirties, todėl čia kyla didelės pagundos.

Reikia gerai apmąstyti, ar tikrai pramoga verta finansinės naštos, kurią uždeda su kiekviena paimta paskola, nesvarbu, ar ji 100 ar 1000 eurų.

Kokioms gi pramogoms dažniausiai skolinamasi?

  1. Kelionės. Tai viena iš tų pramogų, kurias pateisina visi – tiek jauni, tiek subrendę paskolos gavėjai. Keliaujame tik kartą, o pinigus visada uždirbsime ir atiduosime. Atostogas reiktų organizuoti taip, kad skolintis nereikėtų. Geriau jau taupyti visus metus, negu paskutinę akimirką nerti į skolas, o sugrįžus iš kelionės, pajausti sunkią finansinę naštą.
  2. Koncertai. Norite pamatyti Madonos koncertą Berlyne? Prašom! Iki Berlyno lėktuvo bilietai nėra labai brangūs, tad didžiąją dalį išlaidų sudaro apgyvendinimas ir pats bilietas į koncertą. Tai gali būti ir 50 eurų ir 500. Tokia suma gali būti per didelė studentui, kuriam draugai netikėtai pasiūlė savaitgalio nuotykį.
  3. Asmeninės šventės. Taip, gavote kvietimą į draugų vestuves. Jums reikės suknelės ar kostiumo, taip pat vokelio ir bent 50 eurų jame… Taip pat batų, apsilankymo kirpykloje, kad padarytų šukuoseną, profesionalaus manikiūro, soliariumo ir dar krūvos dalykų. Tai kainuos kelis šimtus eurų, kurių neturite. Greitieji kreditai padės, bet ar po vestuvių laikas neapkars?
  4. Vakarėliai. Vakarėliai klube, studentų renginiai ir kitokio rango renginukai taip pat reikalauja netikėtų išlaidų. Juk investuojate į savo socialinį gyvenimą ir ryšius su kitais žmonėmis, kurie gali būti naudingi ateityje. Tik ar tokia investicija atsipirks – neaišku.

Tikrai yra ir daugiau progų, tačiau akivaizdu, kad ne visada pavyksta išvengti skolinimosi, nes atsisakyti irgi nelabai eina. Ypač, kai esate kviečiami į asmenines šventes ar gaunate dovanų kelionę į šiltus kraštus. Greitieji kreditai – tik viena iš išeičių. Visada palaikykite gerus santykius su giminaičiais. Jie gali padėti kur kas dažniau, nei kreditų bendrovės. Ir už mažesnes palūkanas. O jei nerandate, kas paskolina, kreipkitės, kreditų davėjai visada padės.

Kokybiškai ir greita vykdomas pervežimas

vezame is anglijosDažnai nutinka taip, kad nutariame ieškoti geresnių galimybių svetimoje šalyje, o šiuo metu ypatingu populiarumu tarp emigrantu naudojasi nuostabi šalis Anglija, kadangi šioje šalyje yra sukurtos puikios galimybės darbui ir yra suteikiamos visos sąlygos tiems kas nori mokyti ir įgyti specialybę, taigi kartais tai gali tapti tikru išsigelbėjimu ir šalimi kur atsiveria platūs horizontai į naują ateitį. Todėl yra visiškai suprantama, kad  kartais kyla būtinybė savo artimiesiems, draugams, šeimos nariams nusiųsti siuntinius, todėl  mes teikiame pervežimo paslaugas iš Anglijos ir į Angliją.

Mes vežame įvairiausius krovinius, siuntas, taip pat vykdome keleivių pervežimą. Mūsų transporto priemonės, kuriomis yra vykdomas pervežimas yra apdraustos civiliniu draudimu, draudimais visos kelionės metu yra apdraudžiami ir mūsų klientai. Jūs galėsite važiuoti patogiais mikroautobusais, kuriuose yra reguliuojamos sėdynės, jaukus ir patogus salonas, kuriame sėdės keleivei, yra puiki garso aparatūra, kondicionierius ir  didelis bagažo skyrius, taigi šiuo atžvilgiu kelionė mikroautobusu yra geresnė, juk jūs galėsite kartu su savimi pasiimti daugiau bagažo, nei keliaudami lėktuvu. Visi vairuotojai, kurie dirba mūsų įmonėje yra mandagūs ir  patikimi, taigi yra garantuojama, kad jūsų kelionė praeis sklandžiai ir jūs pasieksite savo svajonių šalį saugiai ir greitai, o jei jums reikia nugabenti kokį nors siuntinį jis bus nugabentas saugiai ir patikimai. Read More →

Kelionė keltu jums padės susipažinti su pasauliu

Škeltu bilietaiiuolaikiniai keltai, tai yra ekonomiškas ir patogus keliavimo būdas. Keltai yra įrengti pagal viešbučių principą ir juose yra įrengtos įvairių klasių kajutės. Keltuose dažnai būna parduotuvės, sporto salės, spa centrai, restoranai ir barai, kuriuose galėsite mėgautis dinamiško naktinio gyvenimo malonumais, galėsite klausytis gyvos muzikos ir patys padainuoti karaoke. Be to, kaltuose yra įrengtos ir pramogos vaikams, todėl tokia kelionė yra tinkama visai šeimai.

Pas mus galite pasirinkti kelionę šių įmonių keltais:

  1. Tallink;
  2. DFDS Seaways;
  3. Stena Line.

Kelionė keltu vilioja ne tik todėl, kad galima apsilankyti daugybėje kavinių ir barų, tačiau ir todėl kad toks kelionės būdas suteikia galimybes aplankyti didžiausią skaičių ekskursinių vietų, kadangi keltai sustoja daugelio miestų uostose. Nors kelionė keltu galbūt yra ilgesnė, nei skrydis lėktuvu, tačiau keltis yra sukurtos labai patogios sąlygos gyvenimui, tai yra jaukios kajutės, puikūs pusryčiai, pietūs ir vakarienės ir švediški stalai su gėrimais. Taip pat čia yra puikus aptarnavimas ir dirba geranoriškas aptarnaujantis personalas. Be to, tokioje kelionėje galima mėgautis puikiu kraštovaizdžiu. Read More →

Lagaminai, kurie pasirūpins jūsų daiktų saugumu

lagaminaiJums yra reikalingas lagaminas? Ketinate keliauti į tolimą kelionę ir norite, kad jums būtu patogu, pradedant nuo rūbų, kuriais jūs esate apsirengę ir baigiant lagaminu, kuriame jūs gabenate savo daiktus. Daugeliu atvejų būtent lagaminas garantuoja gerą nuotaiką ir sėkmingą kelionę. Lagamino talpus ir dydis suteikia galimybę jums vežti daugiau daiktų, o patogi rankena ir ratukai leidžia jaustis patogiai.

Taigi į ką reikėtu atkreipti dėmesį pasirenkant lagaminą? Prieš kiekvieną kelionę kyla klausimas kaip pasirinkti lagaminą taip, kad jis atitiktu visus svarbiausius reikalavimus:

  • Lagaminai turi būti kompaktiški ir talpūs. Tačiau jie jokiu būdu neturi būti gremėzdiški ir turi talpinti daug daiktų. Tik kokybiški lagaminai tarpusavyje gali suderinti šias dvi savybes, kurios atrodo yra tarpusavyje net nesuderinamos;
  • Koks turi būti vidinių skyrių ir kišenių kiekis. Tam, kad galėtumėte kompaktiškai patalpinti visus daiktus reikia pasirinkti tokį lagamino modelį, kuris turi daug kišenių ir mažų skyrelių. Tai jums suteiks galimybę niekada nepamiršti savo daiktų, greitai supakuoti ir išpakuoti daiktus ir greitai surasti reikalingą daiktą lagamine.

Read More →

Baidarės – ne tik vasarą

baidaresOrai vis gerėja ir žmones labai traukia prie gamtos. Aišku, ne kiekvienas turi laiko pramogauti visą vasarą, tad tikrai labai svarbu, kad pasirinktos pramogos būtų kokybiškos. Taigi, tikrai neverta savo laisvų dienų leisti prie televizoriaus ekranų, kadangi jūs turite galimybę užsiimti šiuo bei tuo labiau prasmingesniu – pavyzdžiui, pasiplaukioti baidarėmis. Baidarės yra vis populiaresnis ir populiaresnis laisvo laiko praleidimo būdas, kadangi žmonės supranta, jog tai ne tik linksma, bet ir labai naudinga. Jūs patirsite puikių emocijų ir linksmai praleisite laiką su savo šeima ir draugais. Galima sakyti, jog taip linksmai, kaip tikrai negalėtumėte kartu praleisti laiko būdami mieste – gamta suteikia savotišką atmosferą, kuri yra tiesiog nepakartojama, o ką jau kalbėti apie nuostabius gamtos vaizdus, kurių tikrai pamatysite ne vieną ir ne kitą.

Taigi, įsidėkite į savo kuprinę akinius nuo saulės, kelis papildomus drabužius, kremą nuo saulės ir stiklainį, kuriame galėtumėte laikyti savo foto aparatą – to jums tikrai prireiks Žemaitijoje, kur jūsų jau laukia nuostabiosios baidarės. Atvykus čia, turėsite galimybę išsirinkti savo norimą maršrutą – tikrai ne kiekvienam poilsiautojui patinka tie patys maršrutai, tad jūsų rūpestingi kelionės organizatoriai tai puikiai supranta ir gali pagal jūsų norus bei patirtį parinkti patį įdomiausią maršrutą. Taip pat, maršrutai dažnai priklauso ir nuo laiko, kurį ketinate praleisti Žemaitijoje ant vandens. Pavyzdžiui, tie žmonės, kurie atvyksta čia visai savaitei, dažniausiai renkasi lėtą maršrutą penkioms dienoms – tai tikrai puikus būdas visiškai pailsėti nuo civilizacijos ir vėl susilieti su gamta. Tai puiki sielos atgaiva, tad kai sekantį kartą turėsite net visą savaitę laisvo laiko nuo darbo, pagalvokite apie tai – galbūt visai neverta to poilsio ieškoti užsienyje, kai Lietuvos gamta yra tokia turtinga ir upė yra jums tokia svetinga.

Pasidomėkite Minijos, Akmenės, Jūros upėmis ir tikrai liksite maloniai nustebinti, nes čia baidarių kainos yra nedidelės, o patirti įspūdžiai – neišdildomi. Tikrai norėsite čia sugrįžti dar kartą.

Mianmaras: čia egzotines keliones rinktis prasminga

Žmonės egzotinių kelionių metu siekia ramiai pailsėti, atsipūsti ir nerūpestingai praleisti laiką. Mianmaras tuo tarpu siūlo kiek kitokį atostogų praleidimo būdą. Čia keliavimas tikrai nežada patogaus poilsio. Egzotines keliones į šį kraštą renkasi tie, kurie siekia patirti naujus nuotykius, praleisti prasmingą laiką ir pažinti naują kultūrą.

egzotines keliones

Visiems gerai pažįstamos ir daugelio turistų dažnai aplankomos vietos ne visuomet leidžia pasimėgauti turiningai praleistomis atostogomis. Pasaulyje juk gausu kitų vietų, kurias žmogus tiesiog privalo nors kartą aplankyti savo gyvenime. Ne visos jos yra populiarios ir gerai žinomos, tačiau visi šie kraštai keliautojui leidžia pasinerti į naujus pojūčius ir kultūros įvairovę. Mianmaras siūlo patirti visa tai pietryčių Azijoje, kur technikos ir mokslo pažanga tarsi sustingus. Tai unikalus kraštas, išsiskiriantis savo kultūra, gyvenimo būdu bei civilizacija.

Mianmaras yra vienas mažiausiai išsivysčiusių kraštų, esančių pietrytinėje Azijos dalyje. Mažai pažinta kultūra bei civilizacijos nepaliestas žmonių gyvenimas vilioja čia turistus iš viso pasaulio. Tokias egzotines keliones renkasi tūkstančiai smalsuolių, kurie yra suintriguoti naujų įspūdžių ir pažinimo skonio. Mianmaras nepasižymi plačiai išvystytomis kelių, transporto ar technologijų infrastruktūromis, tačiau šis kraštas keliautojui siūlo kur kas daugiau. Jis leidžia atitolti nuo chaotiškos kasdienybės ir XXI amžiaus streso.

Kiekvienas turistas atvykęs į Mianmarą gali pasijausti it išlipęs iš laiko mašinos – čia civilizacija yra nė kiek nepaliesta XXI amžiaus įtakos ir globalizacijos. Visa tai galima išvysti savo akimis. Nėra nei automobilių, nei moderniai įrengtų kelių ar technikos prietaisų. Pasaulinės reikšmės architektūriniai paminklai, įvairūs objektai ir statiniai čia užima aukščiausią šalies kultūrinį turtą. Pagodų ir šventyklų klanais apstatyta vietovė sukelia daug įspūdžių, o keliautojams – gerų akimirkų.

Atostogos kiekvienam asmeniui yra svarbios. Kiekvienas stengiasi savo laiką išnaudoti prasmingai. Būtent todėl Mianmaras savo lankytojams siūlo pilnavertiškai praleistas egzotines keliones, kurios leis pamiršti visas technikos pažangas ir XX amžiaus privalumus, taip atitrūkstant nuo niūrios ir chaotiškos kasdienybės. Maloniai praleisti laiką galima ir aktyviai keliaujant, todėl Mianmaryje galėsite ne tik ramiai paatostogauti bet ir pasisemti gausių įspūdžių ir atsiminimų.