Antakių korekcija tai jūsų akių grožis

Antakių korekcija

                      Dar pakankamai nesenai antakiams  nebuvo  skiriamas reikiamas dėmesys. Tai yra keista, kadagiai antakiai tai yra  labai svarbus veido bruožas, kuris  yra  toks pat svarbus, kaip akys ir lūpos.  Taigi pagaliau  kosmetologai  suprato, kad  antakiams  turi būti  skiriamas tinkamas dėmesys. Dabar yra madinga viena  arba kita antakių forma  ir tankis.  Pavyzdžiui,  anksčiau buvo madingi tankūs ir  platūs  antakiai.  Tačiau  neverta aklai sekti mados tendencijas, kadangi antakių forma turi būti pasirenkama  pagal tai koks  veido tipas ir koks  žmogaus  charakteris.  Kuo  gi antakiai  yra susiję  su jūsų  temperamentu? Tikriausiai jūs  užduodate šį klausimą.  Atsakymas  yra labai paprastas. Jei  antakių korekcija  atliekama taip, kad jie yra  namuko formos tai nurodo  koketiškumą ir jautrumą, nepriklausomai nuo amžiaus.  Antakiai, kurie turi  labai ryškiai išreikštą  lūžį liudija  apie  stiprų  charakterį.  Labai išlenkti  antakiai paverčia  veidą išraiškingu ir aktoriniu. Apvalūs antakiai  yra verslininkių pasirinkimas. Trumpi  antakiai tai  yra  aistringi charakterio ženklas.  Šis sąrašas gali būti pratęsiamas dar labai ilgai.   Egzistuoja  net atskira   sritis, kuri padeda nustatyti  žmogaus  charakterį pagal  antakius.  O svarbiausia, kad bet kuri  dailiosios lyties  atstovė gali sukurti  savo charakterį, kai pasinaudos  antakių  korekcija.  Savo veide  nupieškite tam tikrą nuotaiką ir  jūs žmonės  supras  būtent taip kaip jūs to norite. Štai kodėl svarbi antakių korekcija. Specialistas  viską galės padaryti taip kaip reikia ir nepadarys jokių klaidų.

Kalbant  apie veido formą čia  tokiu  atveju čia taip pat yra  tam tikros ypatybės. Merginoms, kurių veidas apvalus labiau tinka ilgi ir nelabai platūs  antakiai su lengvais išlinkimais.  Jei  veidas siauras tokiu  atveju geriau pasirinkti  tiesias linijas, tačiau  ne tokias, kurios yra labai plonos, kadangi priešingu  atveju jūs galite tapti panaši į pantomimos  aktorių.  Platūs antakiai jūsų veidą pavers apvaliu.  Trikampio formai rekomenduojamas tolygus  išlinkimas  be jokio pailginimo, o kvadratiniam priešingai turi būti pasirenkamas staigus lūžis ir ilgi antakiai.  Antakių korekcija gali padėti net nuslėpti veido trūkumus ir pabrėžti jo privalumus. Pavyzdžiui, jei akys yra arti viena kitos, tokiu  atveju reikėtų  padidinti tarpą tarp antakių. Kai reikia  pasiekti priešingą  efektą, tokiu atveju  reikia  sumažinti atstumą, tačiau jokiu  būdu nereikia persistengti. Jūsų veidą gali pailginti tolygus  ir lengvas išlinkimas. Aštrūs  antakiai idealiai tiks damoms, kurių akių kampučiai nuleisti. Kai moterys  atlieka antakių korekciją jos  labai dažnai padaro klaidas.  Vienos išpešioja  per daug antakių, tai  veidui  suteikia nustebusią  išraišką.  Kiti nuleidžia ir  veidą  paverčia nusiminusiu.  Jokiu būdu nereikia  išpešioti per daug antakių, kadangi jie gali tapti  nematomi. Taigi  geriau patekti į patikimo specialisto rankas, kuris  sugebės  atsižvelgti  į visas detales ir  norus, kad jūsų antakiai įgautu tinkamą formą, tankį ir aukštį.

Jei  antakiai turi netinkamą formą arba neaiškią liniją tokiu  atveju  jie gali  neleisti sukurti tobulą jūsų veido makiažą. Esant šiai  situacijai gali padėti  antakių korekcija, kai jiems  bus suteikiama  kruopšti forma, kuri pabrėš jūsų  gražias akis ir jūsų žvilgsnį pavers atviresniu.  Antakių  dažymas yra atliekamas tuo atveju, kai netenkina  natūrali spalva ir reikalauja nuolatinės korekcijos  naudojant dekoratyvinę  kosmetiką. Dažai  gali turėti įvairius spalvinius  asortimentus, realu išgauti bet kurį  atspalvį.  Be to, kai  bus atlikta  antakių korekcija  jūs ilgesniam laikui galėsite pamiršti kas yra  antakių priežiūra, kadangi jie  išliks tvarkingi kelis mėnesius.

 

Leave a Reply